Teknolojiye Bir Adım Daha Yakın..

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Güvenlik Kamerası Sistemleri

Ev güvenlik kameralarını karşılaştırırken aklınızda bulundurmanız gereken önemli özellikler bulunmaktadır. Bunlardan bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

Hareket algılama: Hareket algılama özelliğine sahip kameralar, kendi görüş alanı içinde bir hareket izlediğinde size bildirim gönderebilir.

Görüş alanı: Görüş alanı, bir kameranın ne kadar geniş bir açı yapabileceğini gösterir. Bu önemlidir, çünkü ihtiyacınız olan kameraların sayısını ve bunları nereye yerleştirmeniz gerektiğini etkileyecektir.

Ses: Ses özelliği, kameranın sesin alımını bir mikrofon aracılığıyla yapmasını sağlar.

Çözünürlük: Çözünürlük, görüntünün ne kadar net olacağını belirler. Kameranızın görüntüleri içindeki yüzleri veya öğeleri belirlemeye çalışırken açıkça görünen bir görüntü çok yararlıdır.

Wi-Fi Özelliği: Wi-Fi özellikli bir kamera, ev ağınıza kablosuz olarak bağlanabilir. Kablosuz güvenlik kamerasının kurulumu basittir ve kesilebilecek kabloları olmadığı için devre dışı bırakılması da zordur.

Gece görüşü: Kameranızın ışık seviyesinin düşük olduğu ortamlardan ışıksız olduğu durumlarda görüntü kaydedebileceği mesafe, etkililiğini önemli ölçüde etkileyebilir, zira suç faaliyetleri genellikle gece gerçekleşir.

Hareket: Pan ve/veya eğim yapabilen bir kamera, statik bir kameradan daha geniş bir alanı kaydedebilir ve bu nedenle, belirli bir alanı gözlemlemek için gerekli olan toplam kamera sayısını azaltabilir.

BİZE ULAŞIN

Daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz..