Teknolojiye Bir Adım Daha Yakın..

Çözüm Ortaklarımız

Innova

Innova

İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş, farklı teknolojilerde bilgi birikimine sahip 1400+ kişinin üzerindeki profesyonel kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen bilişim çözümleri firmasıdır.
Daha Fazlası
Cisco

Cisco

Cisco teknolojisi olanaklara uzanan köprünüzü oluşturmanıza yardımcı olmak için çözümler sunar, yenilikler getirir, ilham verir, iyileştirir ve güvenliği sağlar.
Daha Fazlası
Huawei

Huawei

Huawei önde gelen bir bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) çözümleri sağlayıcısıdır. Operasyonlarda sorumluluk bilinci, sürekli inovasyon ve açık iş birliği öncülüğünde telekom ve kurumsal ağlar, cihazlar ve bulut bilgi işlem alanlarında uçtan uca çözümlere yönelik rekabetçi bir ICT portföyü oluşturmuştur.
Daha Fazlası
Inox Digital

Inox Digital

İnox Bilişim Teknolojileri; CCTV Güvenlik Sektöründe faaliyet göstermektedir.
Daha Fazlası
Neutron

Neutron

Neutron Güvenlik Teknolojileri AŞ, video gözetim çözümlerinde ulusal ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren, kendi ürün ve yazılımlarını üreten bir firmadır.
Daha Fazlası
Teknim

Teknim

TEKNİM, 2002 yılında BİLGİ ELEKTRONIK A.Ş bünyesinde oluşturulan AR-GE bölümünün özgün olarak tasarladığı Türkiye’nin ilk HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİ’nin markası olarak 2003 yılından bu yana elektronik güvenlik sektörün de varlığını sürdürmektedir.
Daha Fazlası

BİZE ULAŞIN

Daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz..